Erosistem Grup olarak 1998 yılında firmamızın ilk temelleri atılmış olup 2009 yılı itibariyle kurumsal kimliğimizle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye limanlarında, gemilerde, fabrikalarda lashing, unlashing, brandalama, sandıklama, kasalama, ambalajlama ve gözetim alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bütün faaliyetlerimizi uzman kadromuzla bire bir yönetip yüksek hizmet kalitesi sunmak hedefiyle kurulmuş firmamız, yük emniyeti konusunda uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar ve kurallar çerçevesinde kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Sektörümüzdeki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olarak öncü konumumuzu güçlendirerek ve bunun için gerekli olan malzeme ve teknolojiyi kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde bütünsel çözümler üretmekteyiz.

Erosistem Grup müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, çevre duyarlılığını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Bütün hizmetlerimiz; müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, müşteri tarafından tanımlanan ya da yürürlükte bulunan şartname ve standartlara uygun olmak üzere programlanmaktadır.

Her birimize düşen görev, bir işi en kısa zamanda ve en doğru yöntemle yaparak, hizmet kalitemizi sürekli olarak iyileştirmektir.

Hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ekibimiz sizinle çalışmaktan onur duyacaktır.